Duravit Vero: Obdĺžnikový bestseller si prečítate už aj vo ViVe

Náš život je plný obdĺžnikov. Možno to sa stalo dôvodom nesmiernej príťažlivosti kolekcie  Duravit Vero. Jej tvary sú prísne obmedzené na obdĺžnik.  Toto obmedzenie ale vedie k úplne novým možnostiam. 

Duravit Vero sa tak stáva jedným z najuniverzálnejších keramických radov všetkých čias a s novou nábytkovou sériou je povýšené na kompletnú kúpeľňu – perfektne sa zhoduje s pravouhlým tvarom keramiky, nábytok sa honosí osobitým vzhľadom, vysoko kvalitným kovaním a rozmanitými možnosťami využitia. 

Kontrast medzi horizontálnou štruktúrou pravej dyhy a vertikálnych úchytov je základnou charakteristikou tohto nábytkového dizajnu, ktorý vytvára vzrušujúcu kombináciu. 

Duravit Vero poskytuje hneď niekoľko jedinečných alternatív:

  • LED obrysové svetlo zo spodnej hrany dosky,

  • horné zrkadlové skrinky skombinované so stmievateľným LED osvetlením a s priľahlou zrkadlovou stenou s dolnou poličkou,

  • Duravit Vero zrkadlové skrinky môžu byť osadené sound systémom, ktorý pracuje s pomocou Bluetooth technológie.

Spojenie niekoľkých obdĺžnikov vytvára harmonický sled udalostí, ktoré môžete so svojim nábytkom prežiť už aj vy. Navštívte náš  kúpeľňový showroom a podľahnite čaru kubizmu.

Obrázky: foto showroom, duravit.com


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk