Eleganciou nabité Emco čaká v našom showroome

Príliš veľa kúpeľňových divov nás núti prinášať k vám neustále celé zástupy elegantných noviniek. Na tradičný vzhľad vašej kúpeľne môžete hneď pri dverách zabudnúť. 

To, čo práve ponúkame v našom showroome, je forma a funkcia v dokonalej súhre, a tou sú produkty od spoločnosti  Emco

Bez potreby drať sa vpred a byť neustále na očiach, Emco vo svojich produktoch preferuje priestorovú striedmosť. V našej novinkovej ponuke tak nájdete skrinky zapustené do steny , ktoré doťahujú minimalizmus k dokonalosti alebo kúpeľňové doplnky – krásne a múdre zároveň. Práve ony vás donútia veci si premyslieť a zorganizovať. 

A ako preniesť exotiku priamo do slovenskej kúpeľne? Skĺbte prvky prírody s moderným interiérom. S Emcom prichádza do kúpeľne stolička z pravého teakového dreva. ViVa produktová rodina sa tak zas o niečo rozšírila – o sofistikované, elegantne nenápadné a exotické Emco.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk