Exkurzia pre študentov STU

Odborný stavebný portál ASB o nás napísal koncom februára článok, ktorý si prečítala aj p. doc. Ing. Jana PERÁČKOVÁ, PhD. zo Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, katedry technických zariadení budov. Vďaka tomu vzala svojich študentov, budúcich projektantov, k nám na exkurziu.

Študentov najviac zaujímali priestory skúšobne, kde mali možnosť vidieť ako mnoho z našich vystavovaných výrobkov vyzerá zvnútra. Od nášho kolegu dostali odborný výklad. Boli im vysvetlené rôzne technické informácie, napríklad o spôsoboch zapojenia, návrhy inštalácií, aké sú jednotlivé typy žľabov a ich zapojenie a iné.

V showroome im ako zaujímavosť bola ukázaná vaňa, ktorá sa dá prepojiť s iPhonom. Vaňa prehráva hudbu a je celá ovládaná elektronickou armatúrou Comfort Select.

Viac foto z exkurzie nájdete na  našej FB stránke.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk