Grilovačka 2015

Odpočítavanie dni do očakávanej udalosti pozná každý z nás. Deti netrpezlivo čakajú na prázdniny, pracujúci na dovolenku, snúbenci na svoju svadbu a u nás vo ViVe sa tešíme na grilovačku.

Z roka na rok sa snažíme prekonávať sami seba. Grilovačka sa konala v rovnakom čase ako minulý rok – predposledný augustový týždeň vo štvrtok, v spolupráci s firmami Duravit, Hansgrohe a Glass 1989.

Grilovačke predchádzali školenia, počas ktorých sme predstavili novinky výrobcov Hansgrohe, Duravit a Glass 1989. Tí, ktorí sa ich nemohli zúčastniť, nemuseli smútiť. Novinky týchto renomovaných značiek si mohli pozrieť aj počas grilovačky.

Okrem produktov od našich partnerov a grilovaných špecialít boli k dispozícii aj iné atrakcie. Milovníci áut si mohli dať skúšobné jazdy na nových Renaultoch zo série Kadjar a Espace

Pre nadšencov dvojnohých tátošov sme pripravili motocykle Harley Davidson. Podvečer sa konalo losovanie tombolových lístkov z účastníkov školení z predchádzajúcich dní. Keď si každá zo 6 cien našla svojho nového majiteľa, mohla na pódium vystúpiť kapela ViVa all stars Band a zábava sa skutočne rozprúdila. 

Tancovalo a spievalo sa až do skorého rána.

Viac fotiek z grilovačky si môžete pozrieť v našej galérii na facebooku.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk