Grilovačka 2016

Opäť po roku pokračujeme v už zaužívanej tradícii. Grilovačka vo ViVa podaní nesklamala ani tento rok. A vďaka oslave 15-tich narodenín bola o to výnimočnejšia.

11. 8. u nás vo ViVe a do hlbokej noci bol pripravený program pre našich hostí. Po prezentácii noviniek v našom showroome, kde hlavné slovo získali novinky od  značky Teorema (novinky od ďalších výrobcov HansgroheDuravitSchellKaldeweiDuscholux si mohli hostia prezrieť v pripravených stánkoch), sme sa mohli naplno oddať zábave.

V ponuke pre tento rok bolo už neodmysliteľne predstavenie motocyklov Harley Davidson . Po skúšobných jazdách na nových automobiloch Renault Megane a Talisman sa mohli návštevníci posilniť Príbehom jednej kávy pripravenej od profesionálnymi baristami alebo sa skrášliť počas bodypainting show.

Účastníci prezentácii netrpezlivo čakali na polnoc, kedy sa uskutočnila tombola s hodnotnými a praktickými cenami.

O hudbu sa postaral náš headliner – kapela HEX a nasledujúca tanečná zábava bola v rukách kapely  Shine, ktorú už dôverne poznáme.

Tento rok bola grilovačka zas o niečo bohatšia. Tešíme sa na vás budúci rok.

Fotografie z grilovačky 2016 nájdete na našej facebook stránke.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk