Grohe work smarter tour 2015

ViVa často prepožičiava svoje priestory svojim dodávateľom, aby u nás mohli uskutočniť rôzne školenia či odprezentovať svoje novinky. Streda 23.9.2015 patrila výrobcovi Grohe.

V priebehu dňa bolo možné zastaviť sa v ich prezentačnom stánku, kde ste sa mohli zoznámiť s ich najnovšími produktami a technológiami. Pre inštalatérov bola pripravená možnosť registrácie do vernostného programu GROHE SMART. Nechýbali ani ukážky jednoduchej inštalácie Grohe produktov.

Fotky si môžete pozrieť na  našom facebooku.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk