Hokejové prekvapenie od spokojného zákazníka

ViVa nie je len predajca, je to živý projekt, vďaka ktorému môže veľa ľudí lepšie bývať. Máme za sebou viac ako 10 rokov života a stále viac a viac sa tešíme zo spokojných zákazníkov. Spokojnosť meriame počtom úsmevom, počtom ľudí, ktorí sa k nám opätovne vracajú alebo nás odporučia ďalej. 

Spokojnosť hokejistu sa môže merať pokojne aj darovaným dresom. Slovenský reprezentant v ľadovom hokeji Karol Sloboda, hráč tímu KHL Lada Togliatti, nám venoval svoj hokejový dres podpísaný všetkými hráčmi jeho tímu . Ako poďakovanie za našu snahu zariadiť mu kúpeľňu podľa jeho predstáv. Vždy nás viete milo prekvapiť a my sa snažíme vám to opätovať. 

Nezabudnite sa pozrieť na našu internetovú stránku, kde nájdete plno inšpirácií a praktických článkov. Ak sa vám bude páčiť, dajte nám svoj  LIKE a ZDIEĽANIE. Budeme mať väčšiu radosť, než si dokážete predstaviť. Ďakujeme.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk