Kaldewei nás privítalo u seba doma

Brány centrály Kaldewei v nemeckom Ahlene boli pre nás otvorené aj tohto roku. Opäť sme dostali možnosť vziať našich zákazníkov na školenie priamo na miesto, kde všetko vzniká.


Boli nám predstavené novinky na rok 2014. Medzi nimi napríklad voľne stojace vane Meisterstücke bez škár, vane Conopool pripomínajúce bazén, vaničky Superplan s extra plochým polystyrénovým nosičom a iné. 


Videli sme výrobňu ich vlastného smaltu, pozreli sme si fabriku. Zaujímavou časťou programu bolo aj kúpanie sa vo vaniach s ich vlastným vírivým systémom.


Viac fotiek zo školenia nájdete tu.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk