Majstrovské dielo od Axoru už teraz vo ViVe

Čo ak by sa odstránili jednotlivé ovládacie prvky a vytvoril sa tak priestor, v ktorom zážitok zo sprchovania nie je ničím rušený? 

V dielni Axor sa s touto myšlienkou pohrávali dovtedy, kým dvojica Barber a Osgerby neprišla s odpoveďou: All in one alebo Všetko v jednom. 

Interaktívne ovládanie sprchy Axor One je majstrovským dielom intuície, istoty a čistoty. Všetky funkcie sú sústredené v jednej centrálnej riadiacej jednotke. Jednoduchým priložením prsta, chrbta ruky alebo lakťa dokážete ovládať svoju sprchu bez najmenších problémov, a to celkom intuitívne. 

Sprchovanie tak nebude len pôžitkom, ale aj hrou, ktorá vás neomrzí.

 

Kolekciu Axor One teraz nájdete aj v našom showroome. Príďte sa zoznámiť s úplnou novinkou na trhu, ktorá prekonáva všetky hranice a stáva sa skutočným majstrovským dielom.

Obrázky: hansgrohe-int.com


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk