Moderná kúpelňa 2013

Prezentácia pre architektov Kaldewei, Hansgrohe a Schell.

Dňa 4.12.2013 sa v našom novom showroome konala prezentácia pre architektov Kaldewei, Hansgrohe a Schell na tému: Moderná kúpelňa 2013. Boli predstavené nové technológie, produkty či dizajn. Organizátorom akcie bolo Centrum architektúry ARCHA matériO/DESIGN IN, s.r.o.

Na prezentácii sa zúčastnilo 34 architektov, projektantov a konštruktérov a 15 ďalších hostí. Program pozostával z predstavenia noviniek po technickej aj dizajnovej stránke.

Viac fotiek  nájdete tu.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk