Nespíme na vavrínoch: Novinky v showroome ViVa

Prichádzame s poriadnou dávkou noviniek pre náš showroom. Na svoje si prídete nielen v showroome, ale už aj v skúšobni.

Fontána pre skúšobňu

Význam fontánky umiestnenej v skúšobni ViVa tkvie v znamení inovatívnosti. Je ukážkou rôznych prúdov vody z najnovších hlavových spŕch, ručných spŕch, ale aj batérií z dielne Hansgrohe – PuraVidaMetrisFocusTalis.

Select stena

Malé tlačidlo s nekonečnými možnosťami si vyslúžilo v našom showroome svoju stenu slávy. S názornou ukážkou jednoducho pochopíte využitie Hansgrohe iBox-u, ktorý dáva základný kameň priestorovej voľnosti a slobody v kúpeľni.

Axor stena

Novinkám sa nevyhla ani stena Axor. Do jej portfólia sme pridali oku lahodiace nové doplnky Axor Universal a takisto novinky série Citterio E.

Navštívte nás a prezrite si kúsky, ktoré sme pre vás pripravili. Premyslený dizajn nájdete v showroome, neopakovateľnú technológiu si vyskúšate na vlastnej koži v skúšobni. 


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk