Nerezové drezy Hansgrohe - srdce vašej kuchyne

Kuchyňa je stredom a kľúčovým bodom každodenného života: tu sa schádza rodina a priatelia, tu sa varí, je, rozpráva, smeje a žije. Ľudia zo spoločnosti Hansgrohe robia všetko pre to, aby ste si čas strávený tu mohli plne užiť. Pre Váš čas strávený v kuchyni to v prvom rade znamená: batérie a drezy nemajú byť len estetickým pôžitkom, ale majú Vám prácu čo najviac uľahčovať. Preto vymysleli novú funkciu a našli inovatívne riešenia. Pre menej starostí a viac radosti.


Okrem bežných drezov určených na položenie alebo k zarovnanému vstavaniu sú drezy k dostatiu tiež v prevedení pre spodnú montáž. Sú vhodné predovšetkým pre nadštandardné pracovné dosky - napr. pre granit. Vďaka spodnej montáži sú drezy opticky integrované a čistenie pracovnej dosky je maximálne jednoduché.

Kvalitne spracované drezy Hansgrohe sú vyrobené z materiálu o hrúbke 1 mm, oblasť umiestnenia batérie je naviac zosilnená, aby sa batéria nekývala. Tvrdý nerezový povrch je odolný proti vysokým teplotám, hygienický a ľahko sa čistí. Najrôznejšie varianty drezov, od kompaktných jedno-drezov po veľkorysé dvoj-drezy, alebo drezy s praktickou odkladacou plochou zaručia správne riešenie pre vašu kuchyňu. Jedno však majú všetky modely spoločné - mimoriadnu kvalitu a nadčasové funkcie.

Vďaka kombináciam drezu a rôznych prevedení batérií máte na výber, aký ovládací prvok chcete na prednom okraji drezu používať. Inovačná technológia Select a ergonomická rukoväť, s ktorou sú kuchynské práce tak jednoduché ako nikdy. S technológiou Select sa dá voda spustiť a zastaviť jednoduchým stlačením tlačítka. Odtoková súprava sa ovláda otáčaním tlačítka.

Pri modeloch s kyvnou pákou sa dá batéria obsluhovať pohodlne spredu. Naklápaním ovládate silu prúdu a točením regulujete teplotu vody.Toto inovatívne riešenie pre kuchyne sa perfektne začlení do moderných a funkčných kuchýň a zaistí úplne nový voľný priestor.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk