Novinky Duravit, Hansgrohe, Glass 1989, ViVa - školenie august 2015

Po roku sme opäť prichystali školenie pre našich predajcov a architektov, na ktorom sme odprezentovali novinky výrobcov DuravitHansgroheGlass 1989. Na školeniach sa zúčastnilo vyše 70 ľudí.

Každý zo zástupcov firmy odprezentoval svoju časť. Vďaka širokému sortimentu v našom showroome, ktorý nemá núdzu o najnovšie kúsky, sme mohli prezentáciu niesť nielen v teoretickej rovine, alebo rovnako v tej praktickej. 

Z Duravitu boli najzaujímavejšími objektmi na živú prezentáciu novinky ako nábytkové série L-Cube, Cape Cod, nová rohová vaňa Paiova, no aj pre mnohých obľúbené bidetové sedátko SensoWash v prevedení Slim.

Hansgrohe nás potešilo prezentáciou noviniek, ktorými sa tentokrát stali nové termostaty ShowerSelect Glas, ShowerTablet Select, nové sprchové systémy Rainmaker Select Showerpipes. Z batérií boli predstavené novinky zo série Talis a vyskúšať si naši predajcovia a architekti mohli drezovú batériu Metris Select a iné.

Posledná časť školenia bola venovaná talianskej značke Glass 1989. Keďže sme túto firmu zaradili do svojho portfólia značiek len nedávno, začínalo sa všeobecným predstavením výrobcu. Po ňom nasledovali informácie o konkrétnych produktoch, medzi ktoré sme zaradili vaňu Sofa – tá sa stala víťazom v cene Design Plus Award pre rok 2015, alebo cenovo dostupné sprchové vaničky CincoFlat.

Školenie sme ukončili vypísaním lístkov do tomboly, ktorej zlosovanie sa konalo na grilovačke 2015. 

Viac fotiek zo školení si môžete pozrieť v  našej galérii na facebooku.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk