Od Vltavy k Toryse alebo ako ViVa zvláda byť na 5 miestach súčasne

O ženách sa hovorí, že sú natoľko multifunkčné, že bežne zvládajú viac vecí naraz. To isté platí aj o ViVe. Veď posúďte sami. 

Dnes sme Vám k dispozícii jednak v našich showroomoch v Bratislave a Brne, ako každý iný pracovný deň. 

No navyše nás nájdete v Prahe na veľtrhu FOR ARCH, novinky Vám predstavíme aj v našom stánku u nášho dlhoročného partnera v bratislavskom Prespore

Našu československú púť dnes ukončíme v Prešove, kde spolu s partnerom BADEX prezentujeme novinky a pochutnávame si na grilovaných špecialitkách.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk