Prvá vyrobená vaňa Meisterstück Centro Duo Oval pre Slovensko poputovala priamo do showroomu ViVy

Nemecký výrobca vaní Kaldewei nedávno odprezentoval úplne nový rad unikátnych voľne stojacich vaní s bezšvovým panelom, vane rady Meisterstück. ViVa neustále obohacuje sortiment o najnovšie modely na trhu, preto jednu z týchto vaní nájdete odteraz aj v našom showroome na Rožňavskej 8.

Z ponúkaných možností rady Meisterstück sme si vybrali oválnu voľne stojacu vaňu Meisterstück Centro Duo Oval, ktorá v roku 2014 získala ocenenie Focus Open 2013 Silver za skvelý dizajn. Vaňa je liata z jedného kusu smaltovanej ocele, čo vytvára tvarovo dokonalé dizajnové prevedenie bez špár. 

A aké ďalšie výhody vaňa ponúka?

  • vonkajšie steny sú kolmé
  • kryt odtokou je vyrobený zo smaltu
  • ovládanie odtokou je vyrobené tiež zo smaltu
  • záruka 30 rokov
  • vaňa je vrátane povrchovej úpravy Perl-Effekt

Rovnako ako pri vani z radu Meisterstück, aj pri stene s Axor manufaktúrou platí, že si ich viete cez nás nielen objednať, ale aj vidieť naživo.Navštívte náš showroom.

Obrázky: meisterstueck.kaldewei.cz


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk