TEOREMA XS A SCACCOMATTO: Z Mekky módy a dizajnu priamo na Slovensko

Syntéza dizajnu, použiteľnosti, kvality a technológii sa skĺbila v batériach Teorema XS a Scaccomatto. Tie neunikli pozornosti svetových výstav. S rešpektom k životnému prostrediu, neobyčajnou schopnosťou úspory vody a elegantným dizajnom prenikli až k nám. 

Batérie, ktoré v sebe skrývajú oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá, si zaslúžene vydobyli svoje miesto aj  v našom showroome. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, čo všetko sa dokáže skrývať v ich jemnom, ale rozhodne zvodnom tele.

XS a SCACCOMATTO :

  • originálny a elegantný dizajn,

  • kvalita, inovácie a najnovšie technológie,

  • farebná variabilita,

  • ľahká ovládateľnosť,

  • cenová dostupnosť,

  • ekológia – denne umožňujú úsporu vody v priemere až 10 l na osobu.Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk