Transparentná batéria Axor Starck V ... navštívte náš showroom

Axor Starck V je kúpeľňovou revolúciou. Esencia minimalizmu v sebe spája vodný vír ako zázrak prírody obklopený transparentnosťou skla. Práve telo z priehľadného krištáľového skla umožňuje vidieť prúd vody, ktorý sa stáča do víru a vyteká z batérie. 

Príďte si pozrieť na vlastné oči netradičné až sochárske umenie, ktoré sa dostáva do sveta vodovodných batérii k nám do ViVy a nechajte sa aj vy vtiahnuť vášňou pre vodu, ktorá je charakteristická pre dizajnéra Philippa Starcka. Batéria je v našom showroome plne funkčná.

Pikoška na záver: Sklo, z ktorého je samotná batéria, sa vyrába na Slovensku. Dá sa celé vybrať a umyť v umývačke riadu.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk