ViVa a Duravit organizovali školenie

Cieľom spoločnosti ViVa nie je len predávať, ale aj vzdelávať, a preto organizujeme často rôzne školenia.

Začiatkom februára 2014 sme v spolupráci s nemeckou spoločnosťou Duravit vzali niekoľko našich zákazníkov z kúpeľňových štúdií z Čiech a zo Slovenska do centrály Duravitu. Ubytovaní sme boli v mestečku Triberg v peknom wellness hoteli Parkhotel Wehrle. 

Videli sme ako Duravit vyrába sanitárnu keramiku a sami sme si celý proces mohli odskúšať na zmenšených modeloch umývadiel a toaliet. Takto sme najlepšie pochopili, prečo je ľudský faktor pri výrobe sanity tak dôležitý. Nie je to len o odliatí do formy, podstatnejšie je opracovanie človekom po vyhotovení odliatku. 

Po praktickom školení sme si boli pozrieť najväčšiu vzorkovňu Duravitu, kde sme medzi prvými videli prezentáciu noviniek na rok 2014, ktoré sa zatiaľ neprezentujú verejnosti. Druhý deň pokračoval prehliadkou závodu výroby nábytku. Duravit je známy tým, že nábytok do kúpelní si vyrába sám, ako jeden z mála. Drevo pri výrobe špeciálne ošetruje, aby bolo odolné voči vlhkosti.

Viac fotiek zo školenia si môžete pozrieť na našej FB stránke.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk