ViVa je tu aj pre študentov

Školeniu sme tentokrát dali úplne iný význam. Po dlhšej šnúre prezentácií a školení, ktoré organizujeme buď v spolupráci s niektorým z našich dodávateľov, alebo pre predajcov a architektov na rad prišli študenti. 

Ako aj po minulé roky, práve jedno takéto sa u nás konalo 28.11.2017, pre budúcich projektantov zo Slovenskej technickej univerzity, katedry technických zariadení budov. 

Študentov sa ujal kolega Martin Grebeči, ktorý je v predstavovaní našich produktov a ich fungovania či montáže špičkový odborník a znalec. Školenie pozostávalo z mnohých názorných ukážok práve zapojovania batérií a ich fungovania. V našom showroome máme vystavené všetky typy montáže umývadlových batérií. Či už je to stojanková montáž na umývadlo, stojanková montáž za umývadlovou misou, alebo podomietková montáž. Po ukážkach montáží mali študenti možnosť zoznámiť sa aj s rôznymi typmi ovládania batérií. Okrem klasických pákových to boli batérie s ovládaním na joystick, termostatické batérie, ale aj nové typy ovládania tlačidlom. 

V našej skúšobnej miestnosti mohli študenti vidieť a vyskúšať si rôzne zostavy využitia podomietkových batérií, hlavových a ručných spŕch. Ďalšou, nemenej zaujímavou, bola ukážka prierezu žľabu a vysvetlenie fungovania zápachovej uzávierky. Vysvetlené boli aj funkcie kartuší a rohových ventilov. 

Niekoľko hodín, počas ktorých študenti získali informácie práve z praktických ukážok fungovania batérií, priniesli množstvo otázok a odpovedí. Nie prvýkrát sme sa stretli s pani doc. Ing. Janou Peráčkovou, PhD. a jej študentmi a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Nič viac nám nerobí väčšiu radosť, ako možnosť posúvať hranice mladých ľudí a poskytovať im kvalitné informácie.

© vivask.sk 2018, beží na systéme sellio od vibration.sk

Používaním stránok prevádzkovaných na www.vivask.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info