ViVa má svoj stánok na FOR ARCH Praha 2016

Každoročný stavebný veľtrh FOR ARCH Praha neminul tentokrát ani nás. Spolu s novinkami, ktoré nájdete aj v našom showroome, sme sa vydali na cestu. Okrem prezentácie vybraných produktov vám poskytneme odbornú konzultáciu, pomôžeme, poradíme v oblasti kúpeľňovej sanity a armatúr.

A tak neváhajte a príďte nás navštíviť do nášho stánku 20. – 24. septembra na FOR ARCH Praha 2016. Budeme sa tešiť na každého z vás. 

Viac o veľtrhu si môžete prečítať na stránke www.forarch.cz.

Ak ešte nemáte vstupenky, môžete ich kúpiť so zľavou TU.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk