ViVa na META-GAS DAY 2017

Firma ViVa sa aj tento rok zúčastnila v poradí už 9. ročníka META-GAS DAY 2017, ktorý sa uskutočnil v sobotu 10.6.2017. Podujatie každoročne organizuje náš zákazník, firma Meta-gas s.r.o. na Ranči na striebornom jazere v Galante. Okrem prezentácie vybraných produktov ViVa, Hansgrohe a noviniek sme poskytli odborné konzultácie a rady v oblasti kúpeľňovej sanity a armatúr.


META-GAS DAY je každoročná firemná akcia, kde je pripravené veľké množstvo atrakcií, súťaží, hier a to nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Ako hviezda programu vystúpila, okrem iných, skupina Vidiek. Súčasťou zaujímavého programu bol aj špeciálny cyklistický trenažér Bora-Hansgrohe, na ktorom sa súťažilo v špurte na 350 metrovú vzdialenosť. Výhru, dres tímu Bora-Hansgrohe, si zaslúžene vyjazdil Šimon Práznovský s neprekonateľným časom 18 sekúnd. Srdečne gratulujeme.

Za tím ViVa chceme poďakovať všetkým za účasť a veríme, že ste si odniesli mnoho pekných spomienok a na budúci rok sa na Vás tešíme opäť.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk