ViVa opäť prekvapuje: Umelecké diela už aj vo vašej kúpeľni

ViVa opäť nezaháľa. Vo svojom showroome našla miesto pre novinky, ktoré vás nadchnú svojou zjednodušenou krásou. Bez zbytočných príkras práve prirodzenosťou dobývajú svet a vďaka ViVe ich môžete mať už aj vy vo svojich domovoch. A tu už ukážka maximálne jednoduchých skvostov...

Elegantná geometria Duravit L-Cube

Kolekcia definovaná jednoduchosťou vytvára priestor pre každodenné rozjímanie. Nábytkový program Duravit L-Cube, určený do kúpeľne, eliminuje všetky nepotrebné prvky. „S menším počtom rozptýlenia je skrátka človek podnietený skutočne relaxovať a odpočinúť si.“ 

Geometria obdĺžnikového nábytku, ktorého jedinečnosť spočíva v detailoch, akým je napríklad tajuplná medzera medzi doskou a zásuvkami či členenie čielok zásuviek, s minimálnymi konštrukčnými prvkami vytvára maximálnu eleganciu. Kolekcia L-Cube je spojovacím prvkom kúpeľne a ostatného priestoru, kedy zanikajú rozdiely a kúpeľňa sa tak stáva právoplatnou miestnosťou vášho bývania.

Pohovka v kúpeľni Sofa

Produkty z dielne Glass 1989 sú známe svojim prelínaním prvkov a prenášaním vlastností jednotlivých miestností práve do kúpeľne. Kúpeľňa sa tak dostáva do obývacej izby alebo naopak. Obývačka je zrazu v kúpeľni. 

Novinka – vaňa Sofa, ktorá sa stala Winner of 2015 Design Plus Award, pripomína pohovku nielen svojím tvarom, ale aj pohodlím, ktoré poskytuje. Položením na rám z masívneho dreva sa už skutočne ničím nelíši od pohovky. Vychutnajte si pohodlie a krásu nevšedného produktu Glass 1989 Sofa už aj vy. 


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk