ViVa opäť v Novom bývaní Dizajn!

Skúsenosti s natáčaním už ViVa nadobudla v minulosti, kedy sme vyberali dizajnový radiátor pre mladý pár. Tentokrát sme dostali za úlohu vybrať sanitu do kúpeľne pre Adelu a jej rodičov. Požiadavka Adely bola, aby sa zriaďovacie predmety nemuseli meniť niekoľko desiatok rokov. To však pre nás nebol žiadny problém a tak sme zvolili sanitu v tej najvyššej kvalite. Vaňa, ktorá je srdcom každej kúpelne, ale aj  batérie, WC, umývadlo boli v pomere kvalita/cena tou najlepšou voľbou.

Ako sa podarilo zariadiť a zladiť celú kúpeľňu si môžete pozrieť v archíve TV JOJ.Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk