ViVa partnerom Magio pláže

Firma ViVa sa stala reklamným partnerom Magio Pláže!

Tyršovo nábrežie privítalo 12. ročník Magio pláže. V termíne od 15.6. do 2.9.2018 do letnej Bratislavy prináša spojenie jedinečnej zábavy a oddychu pre malých aj veľkých. Pod jednou strechou nájdete bohatý kultúrny program, gastro špeciality, športové aktivity a naplnenie takmer všetky svojich letných predstáv.

Celý areál, ktorý nájdete medzi divadlom Aréna a reštauráciou Au Café, je vybavený plážovou atmosférou. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi v celom areáli. Priamo na pláži si môžete vyskúšať Magio TV a Magio GO, Deezer, či spoznať vychytávky Smart Home.

Otváracie hodiny: Pláž je bezplatne prístupná verejnosti od 15. 6. do 2. 9. 2018 v čase od 9:00 do 24:00 hod.  A sme veľmi radi, že môžeme byť pri tom.


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk