ViVa si zahrala v Novom bývaní - dizajn

Že nie je ViVa len o kúpeľni a toalete ste mali možnosť vidieť v Novom bývaní Dizajn

Netradičná úloha pre náš showroom sa stala skutočnosťou a my sme namiesto kúpeľne tentokrát presedlali na obývaciu izbu mladého páru. Klasický  radiátor nahradil dizajnový kúsok – solitér, ktorý pomohol architektovi doťuknúť interiér do poslednej bodky. 

Pozrite si  záznam z relácie televízie JOJ, ktorá prináša viac ako obyčajné zariaďovanie. Nápadmi sa len tak hemží a my sme radi, že sme mohli stáť pri tom.  


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk