ZMENA AKO PRÍLEŽITOSŤ: Dornbracht teraz už aj vo ViVe

Rozhodnutie bolo jednoznačné. Zaradiť Dornbracht do nášho showroomu a e-shopu znamenalo predstaviť jednu z najvyšších a progresívnych kvalít výroby a inovatívneho dizajnu. 

Úspech rodinnej firmy, ktorá získala niekoľko prestížnych ocenení ako hybná sila vývoja a trendov batériového odvetvia, je založený na princípe zmien. Tie by nemali byť nikdy považované za obmedzenie, ale za obrovskú príležitosť. A ViVa vám túto príležitosť ponúka naservírovanú priamo na tanieri.

Vybrať do svojho portfólia Dornbracht znamená nepoprieť zvyky, ktoré máme ako ľudia v kúpeľni zaužívané. Práve naopak. Dôraz je kladený práve na ne, na konkrétneho jedinca a jeho osobnú pohodu.“

Technológie, ktoré Dornbracht využíva, zjednodušujú život človeka a otvárajú nové možnosti a príležitosti ako dosiahnuť cieľ – osobnú pohodu a kvalitne strávený čas v kúpeľni. Nádherné a technologicky prepracované vodovodné batérie tak nadobúdajú úplne iný ako len funkčný a estetický význam. Stávajú sa našou neoddeliteľnou súčasťou. 

Príďte sa pozrieť na vlastné oči do nášho showroomu alebo si kliknite na náš e-shop a vyberte si dokonca aj zo škály rôznych povrchových úprav (klasický chróm, cyprum, nikel satin).

Zmeňte svoju jedinečnú príležitosť na skutočnosť!

V našej  galérii na facebooku nájdete ukážky vystavených výrobkov Dornbracht.

Obrázky: www.dornbracht.com


Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si ďalšie články na našom BLOG-u.

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

© vivask.sk 2024, beží na systéme sellio od vibration.sk